Doświadczenie

Praca w instytucjach publicznych oraz jako prawnik współpracujący z biurem Rzecznika Praw Obywatelskich w Krakowie pozwoliło mi pomóc wielu osobom indywidualnym w bardzo różnych sytuacjach życiowych. Dzięki temu doświadczeniu doskonale wiem, jakie problemy prawne sprawiają szczególną trudność osobom indywidualnym. W swojej pracy zawsze kieruję się tym, by jak najlepiej zrozumieć sytuację klienta, a następnie z zaangażowaniem i starannością pomóc rozwiązać każdy problem natury prawnej.

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, od 2006 r. członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Ukończyłam również studia podyplomowe Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higieną Pracy na Politechnice Krakowskiej oraz Studia Podyplomowe Prawo ochrony środowiska w prawie Unii Europejskiej i w prawie polskim na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Posiadam ponad kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie doradztwa prawnego na rzecz podmiotów gospodarczych jak i klientów indywidualnych.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam początkowo pracując w renomowanych kancelariach w Krakowie oraz jako prawnik in house w firmie z branży budowlanej zdobyte tam doświadczenie skłoniło mnie do założenia kancelarii pod własnym nazwiskiem.
Od 2011 roku prowadzę indywidualną kancelarię radcy prawnego, w ramach której prowadzę obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz podmiotów sektora finansów publicznych, nieprzerwanie świadcząc usługi najwyższej jakości z zakresu prawa. Moim głównym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa prawnego klientom indywidualnym jak i biznesowym.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mi na zdobycie szerokiego rozeznania w problemach prawnych, z jakimi muszą mierzyć się polscy przedsiębiorcy różnych branż. Dzięki temu doskonale rozumiem potrzeby i oczekiwania przedsiębiorców względem obsługi prawnej.
Pomogłam wielu osobom w bardzo różnych sytuacjach życiowych, wiem jakie problemy prawne sprawiają szczególną trudność osobom indywidualnym. W swojej pracy zawsze kieruję się tym, by jak najlepiej zrozumieć sytuację klienta, a następnie z zaangażowaniem i starannością pomóc rozwiązać każdy problem natury prawnej.
Jednocześnie jestem radcą prawnym w jednostce samorządu terytorialnego co pozwoliło mi na zdobycie doświadczenia w szeroko rozumianym prawie administracyjnym oraz w zagadnieniach związanych z legislacją (tworzeniem prawa). Natomiast praca na stanowisku radcy prawnego w szpitalu na zdobyciu wiedzy i doświadczenia z zakresu prawa medycznego.

Zdobyte doświadczenia i wieloletnia praktyka pozwalają mi z pełną odpowiedzialnością zajmować się najbardziej skomplikowanymi i nietypowymi sprawami z różnych dziedzin prawa.

Udzielam skutecznego wsparcia prawnego, bazując na doświadczeniu i wiedzy.

Z Kancelarią współpracują niezależni radcowie prawni i adwokaci, jak również aplikanci radcowscy oraz doradcy podatkowi i notariusze.

Oferuję szeroki wachlarz usług skierowanych zarówno do przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych.

Z powodzeniem reprezentuję klientów przed organami administracyjnymi oraz sądami powszechnymi i administracyjnymi, z Sądem Najwyższym włącznie.

Poznaj ofertę Kancelarii