Image

Dane teleadresowe

Kancelaria Radcy Prawnego
Joanna Skrzyszowska
ul. Królowej Jadwigi 109A/1
30-212 Kraków
NIP: 872-227-15-63

tel. kom.: +48 697 602 633
e-mail: joanna@kancelariajs.pl

Doświadczenie

Joanna Skrzyszowska – radca prawny; ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz studia podyplomowe Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higieną Pracy na Politechnice Krakowskiej; zrzeszona w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie.

Doświadczenie zdobywała w renomowanych krakowskich kancelariach, firmie z branży budowlanej, a także w instytucjach publicznych.

Wieloletnie doświadczenie w kancelariach prawniczych oraz w firmie z branży budowlanej pozwoliło Joannie Skrzyszowskiej na zdobycie szerokiego rozeznania w problemach prawnych, z jakimi muszą mierzyć się polscy przedsiębiorcy różnych branż. Dzięki temu doskonale rozumie potrzeby firm i oczekiwania przedsiębiorców względem obsługi prawnej.

Ponadto praca w instytucjach publicznych oraz jako prawnik współpracujący z biurem Rzecznika Praw Obywatelskich w Krakowie pozwoliło Joannie Skrzyszowskiej pomóc wielu osobom indywidualnym w bardzo różnych sytuacjach życiowych. Dzięki temu doświadczeniu doskonale wie, jakie problemy prawne sprawiają szczególną trudność osobom indywidualnym. W swojej pracy zawsze kieruję się tym, by jak najlepiej zrozumieć sytuację klienta, a następnie z zaangażowaniem i starannością pomóc rozwiązać każdy problem natury prawnej.

Doświadczenie w tych dwóch dziedzinach skłoniło Joannę Skrzyszowską do założenia kancelarii prawnej pod własnym nazwiskiem. W swojej działalności stawia na profesjonalizm i rzetelność oraz na jak najlepsze zrozumienie sytuacji klienta i jego potrzeb. Zdobyte doświadczenie zaś gwarantuje wysoką jakość doradztwa i oferowanych usług.

Z Kancelarią współpracują niezależni radcowie prawni i adwokaci, jak również aplikanci radcowscy oraz doradcy podatkowi i notariusze.

Poznaj ofertę Kancelarii.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszej kancelarii i dziękujemy za zaufanie.